SAMSUN AKS ENERJİ

Hakkımızda

Samsun Merkez 19 Mayıs sanayi sitesin'de 2000m2 alan üzerine kurulu yeni merkezimizde partnerlerimize kazandırdığımız değer yükseliyor! 1993 yılında " AKS ENERJİ MİMARLIK Ltd.şirketi" adıyla kurulan AKS Demir Çelik; yapı sektörü, makine imalatı, gemi sanayi ve diğer bir çok sektorun ihtiyaç duyduğu yassı ve uzun çelik ürünlerinin tedariğini yapmaktadır.

AKS Demir Çelik; yapısal çeliklerin yanı sıra doğalgaz tesisat boruları, alüminyum paneller ve rulolar, çatı ve cephe kaplamaları ürünlerinin bölgeye dağıtımında dünya çapında üreticilerle iş birliği içerisindedir. 1993 senesinde AKS ENERJİ-MİMARLIK olarak kurulan AKS ENERJİ Ltd. Şirketi, inşaat malzemeleri ticareti yaparak iş dünyasına atıldı.5. senesinde Samsun'da Gülsan san. taşınan firma, demir çelik ürünlerinin tedarikine başladı. 1998 senesinde AKS Demir Çelik Ltd. Şti. ünvanıyla Gülsan Sanayi Sitesi'de ilk şubesini ve stok alanını hizmete açtı.

AKS Demir Çelik, pazardaki köklü geçmişi, güçlü sermayesi ve dürüst iş anlayışı ile sektörün en saygın firmaları arasında yer almaktadır. AKS Demir Çelik, değişen iş dünyasının getirdiği rekabetçi ortamda çözum ortaklarını bir adım öne geçirmek amacıyla 2008 senesinde yeni merkezini hizmete açmıştır. En yeni teknolojilerle donatılmış yönetim binası ve ekipmanlara sahip tesisinde çelik işleme hizmetide vermekte olan AKS Demir Çelik, sürekli genişleyen ürün gamı ve kaliteli hizmetiyle partnerlerine yüksek değer kazandırmaya odaklanmıştır. Nice 20 yıllarda birlikte calışmanın ve paylaşmanın zevkini yaşamak

Saygılarımızla...

Metin ÇALIK

Makina Mühendisi